Наші послуги

Ми пропонуємо тільки новітні технології, контролюємо кожну деталь, надаємо бездоганну якість. Ми працюємо для тих, хто високо цінує якість і комфорт!

Image

Фасадні системи

Дозволяють втілити в життя найсміливіші ідеї архітекторів в склінні багатоповерхових будівель, при цьому забезпечують високу міцність, теплоізоляцію і довговічність конструкцій.

Image

Віконно-дверні системи

Дозволяють створити затишок у вашому будинку, захистити від зовнішніх погодних умов і забезпечити високий рівень енергозбереження.

Image

Розсувні і складні системи

Даний тип систем значно економить корисну площу в приміщенні, за рахунок способу відкривання. Стулки зсуваються в сторони, відкриваючи величезний отвір.

Image

Тераси і альтанки.

Даний вид скління дозволить використовувати приміщення не тільки в літню пору, а й холодними вечорами при будь-яких погодних умовах.

Image

Внутрішні суцільноскляні перегородки і огорожі

Дозволяють раціонально розділити простір на функціональні зони, при цьому, візуально не обмежувати його, створюючи цілісну картину.

Image

Зимові сади

Дають можливість, в будь-який час року, опинитися & nbsp; в комфортній обстановці, максимально використовуючи природне денне світло.

ШВИДКИЙ КОНТАКТ
Наша адреса: м Дніпро, вул. Короленка, 44, офіс 104.
Телефонуйте:  +38 (066) 018 0024
 
 

АВТОРСЬКІ ПРАВА

© ТОВ «КВАЛІТЕТ ІНЖИНІРИНГ», 2016-2021

© Створення сайту «Інтернет-майстер», 2021

Please publish modules in offcanvas position.