Структурне скління тенісного клубу "Схід"


(Дніпро, Україна)ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ
Фасадне скління


(СТАНИЧНАЯ, УКРАЇНА)ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ
Фасадне скління, зенітні ліхтарі


(Автосалон Volkswagen)ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ
Скління приватного будинку


(Дніпро, Україна)ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ

Наші послуги

Ми пропонуємо тільки новітні технології, контролюємо кожну деталь, надаємо бездоганну якість. Ми працюємо для тих, хто високо цінує якість і комфорт!

Image

Фасадні системи

Дозволяють втілити в життя найсміливіші ідеї архітекторів в склінні багатоповерхових будівель, при цьому забезпечують високу міцність, теплоізоляцію і довговічність конструкцій.

Image

Віконно-дверні системи

Дозволяють створити затишок у вашому будинку, захистити від зовнішніх погодних умов і забезпечити високий рівень енергозбереження.

Image

Розсувні і складні системи

Даний тип систем значно економить корисну площу в приміщенні, за рахунок способу відкривання. Стулки зсуваються в сторони, відкриваючи величезний отвір.

Image

Тераси і альтанки

Даний вид скління дозволить використовувати приміщення не тільки в літню пору, а й холодними вечорами при будь-яких погодних умовах.

Image

Внутрішні суцільноскляні перегородки і огорожі

Дозволяють раціонально розділити простір на функціональні зони, при цьому, візуально не обмежувати його, створюючи цілісну картину.

.

Image

Зимові сади

Дають можливість, в будь-який час року, опинитися в комфортній обстановці, максимально використовуючи природне денне світло.

Наші переваги

Проектування і супровід об'єктів

Конструкторський відділ нашої компанії розробить технічну документацію з урахуванням сучасних рішень, вимог і норм. Втілить в життя Ваш проект і супроводить його від етапу виміру до його здачі.

Власне виробництво

У нашому розпорядженні власний виробничий цех з прилеглими до нього складськими приміщеннями. А також логістичний відділ.

Робота з кращими

Ми співпрацюємо з кращими виробниками в віконної індустрії -  Reynaers,  Schueco, Alutech  , Aluprof, Алюмаш, Guardian Glass, Siegenia,Stublina

Професійний монтаж

Наша команда має високий досвід і професіоналізм в монтажі конструкцій різної складності. Укомплектовані всім необхідним для забезпечення якісного монтажу.

Розвиток

Всі співробітники нашої компанії постійно вдосконалюють свої навички. Освоюють нові технології. Проходять навчання в кращих компаніях.

KVALITET

Компанія була заснована в 2017 році, виходячи з нових потреб ринку. Діяльність спрямована на створення ідеального комфортного простору за допомогою якісних сучасних алюмінієвих систем і стекол з самими інноваційними енергоефективними технологіями.
Ми акцентуємо увагу на створенні затишного і комфортного простору для життя і відпочинку Замовника. При цьому використовується все можливе різноманітність стандартних і нестандартних форм і рішень, конструкцій, для отримання максимального результату.

Ми співпрацюємо з кращими, щоб бути краще для Вас

Наші партнери - провідні світові компанії на ринку алюмінієвого скління. У нашому асортименті представлені ексклюзивні рішення від провідних світових виробників профілю, фурнітури і склопакетів, що дозволяють пропонувати вам кращі технологічні рішення.

ШВИДКИЙ КОНТАКТ
Наша адреса: м Дніпро, вул. Короленка, 44, офіс 104.
Телефонуйте:  +38 (066) 018 0024
 
 

АВТОРСЬКІ ПРАВА

© ТОВ «КВАЛІТЕТ ІНЖИНІРИНГ», 2016-2021

© Створення сайту «Інтернет-майстер», 2021

Please publish modules in offcanvas position.